Jste zde:ÚvodAktuality

Aktuality

 

veletrh2Ve dnech 21. až 23. března 2018 se na pražském Výstavišti v Holešovicích konal 24. Mezinárodní veletrh fiktivních firem, kde se představilo 110 fiktivních firem z České republiky, Slovenska, Rakouska, Belgie, Itálie, Španělska nebo Rumunska. Hlavním cílem každoročně pořádaného veletrhu je rozvoj ekonomického vzdělání mezi mladými lidmi. Studenti si prostřednictvím své fiktivní firmy mohou vyzkoušet teoretické znalosti naučené ve škole, tzn. připravit si vlastní stánek a obchodovat s ostatními fiktivními firmami.

 

foto1

Naši nejlepší "grafici" v úterý 27. 3. 2018 zabodovali na krajské soutěži v Hradci Králové. Žák 2. ročníku SOŠ Ratko Ilić zvítězil v disciplíně Záznam mluveného slova a Jan Kubánek obsadil 3. místo v Korektuře textu. Blahopřejeme k výborným výkonům a budeme se těšit na jejich nominaci na Mistrovství republiky.

Pondělí, 26 Únor 2018

Středoškolský výškařský pohár

 

tomas1Dne 6. 2. 2018 se v Kolíně konala soutěž ve skoku vysokém mezi žáky středních škol. Naší školu stejně jako v loňském roce reprezentoval Tomáš Podnecký z 2. A. Svým výkonem 1,70 m obsadil krásné 9. místo. Děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme.

 

lyz5

 

Letos se lyžařský kurz uskutečnil opět v příjemném prostředí penzionu Stará Celnice v Horních Albeřicích ve spolupráci se ZŠ Chlumec n. C. I díky velké podpoře SRPŠ odjelo celkem 13 žáků pod dohledem instruktora Petra Čermáka a Terezy Jilemnické. Poprvé jsme měli dvě skupiny žáků. První skupina lyžovala za chalupou a vyzkoušela si i běžky. Druhá skupina / bez lyží/  absolvovala vysokohorskou turistiku.

 

Student 2. ročníku Ondřej Kloz vyhrál 1. místo v konverzační soutěži v anglickém jazyce a postupuje do krajského kola. Soutěž se konala 13. 2. 2018 v Hradci Králové. Ondřejovi se podařilo zvítězit i nad soupeři z královéhradeckých gymnázií a jazykových škol.

Moc gratulujeme a přejeme stejný úspěch v krajském kole.


Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu