Jste zde:ÚvodAktuality

Aktuality

Středa, 31 Leden 2018

Vzdělávání učitelů

krouzektext

 krouzek

Pondělí, 29 Leden 2018

Tříkrálová sbírka

 trikralove

Dne 5. ledna 2018 se naše žákyně třetích ročníků zúčastnily Tříkrálové sbírky. Nikol Kárníková, Michaela Chlíbková, Nela Kozáková a Gabriela Klozová doprovázaly žáky ZŠ praktické v Novém Bydžově, kteří koledovali v ulicích města. Aneta Průšová, Martina Juričková a Andrea Tarhonská navštívily jako koledníci LDN Nový Bydžov. Svým zpěvem potěšily lékaře, sestřičky a hlavně pacienty. Děkujeme milým koledníkům, doprovodu a hlavně těm, kteří přispěli. Výtěžek Tříkrálové sbírky ve městě Nový Bydžov byl celkem 9 940,- Kč.

Pondělí, 22 Leden 2018

Preventivní programy

V letošním roce jsme opět navázali spolupráci s neziskovou organizací KAM, z. s. a s jejím lektorem panem Vítem Pospíšilem. Dne 16. 1. 2018 se uskutečnily programy pro 1. až 3. ročníky. Pro nejnižší třídy si lektor připravil téma Rizika v kyberprostoru, 2. ročníky se věnovaly tématu Šikana - nemoc vztahů a pro 3. ročníky byla určena etická otázka, Co dělá lidské jednání dobrým. Všechny besedy byly skvěle připravené a stejně jako minule zaujaly, čímž se staly i velmi přínosnými.

Mgr. Hana Kárníková, metodik prevence

V pátek 15. 12. 2017 navštívili naši studenti město Drážďany. Předvánoční atmosféru mohli vnímat nejen při prohlídce města, ale i na vánočních trzích na nádvoří Stallhof a na náměstí Altmarkt.

dr1

Čtvrtek, 14 Prosinec 2017

ERASMUS+ 2017

 

erasmuslogoZahraniční pracovní stáž v rámci projektu Erasmus+ pro 15 studentů z naší Střední odborné školy byla úspěšně splněna. Proběhla ve dnech 21. 11. až 12. 12. 2017 v hlavním městě Maďarska. Studenti pracovali ve 2 firmách iLogistic Kft. a CBA Kereskedelmi Kft. Zpracovávali si deníky praxe, dále prezentace týkající se ekonomiky Maďarska a dělali jazykovou podporu.


Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu