Jste zde:ÚvodAktuality

Aktuality

Na základě žádosti petičního výboru a žáků a studentů VOŠ a SOŠ, Nový Bydžov, zveřejňujeme na webových stránkách školy petici, kterou naši žáci a studenti vyjadřují svůj nesouhlas s postupem zřizovatele a požadují po zřizovateli, tj. po Královéhradeckém kraji vysvětlení navrženého postupu sloučení a především vysvětlení důvodů plánovaného přestěhování VOŠ a SOŠ, Nový Bydžov ze stávající budovy v ulici Jana Maláta 1869 do budovy v ulici Revoluční třída. Tato budova nedisponuje dostatečným počtem učeben včetně odborných učeben, tělocvičnou a sportovním areálem. Díky těmto zásadním nedostatkům nebude možné v budoucnu zajistit výuku jak na Střední, tak i na Vyšší odborné škole v Novém Bydžově.

Pokud se budete chtít připojit a podpořit naše žáky a studenty, petiční archy jsou připraveny k podpisu v budově školy v ulici Jana Maláta ve dnech 27. - 29. 11. 2017 od 6:30 do 19:00 hod. V případě, že nebudete moci v této době přijít, doručte nám petiční archy nejdéle do středy buď osobně (do schránky školy) nebo poštou.

Děkujeme za podporu

PETICE

klavesnice

Ve středu 22. listopadu 2017 jsme uspořádali již 8. ročník talentové soutěže v klávesnicové gramotnosti pro žáky ZŠ a žáky 1. ročníku SŠ.

Do naší školy přijelo poměřit své „písařské" výkony celkem 50 žáků z 11 škol - ZŠ Karla IV. Nový Bydžov, ZŠ V. Kl. Klicpery Nový Bydžov, ZŠ Chlumec n. Cidlinou, ZŠ Smidary, ZŠ Hlušice, ZŠ Ostroměř, Gymnázia Vrchlabí, OA Trutnov, MOA Jičín, OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové a VOŠ a SOŠ Nový Bydžov.

Pátek, 10 Listopad 2017

Firma škole, škola firmě

Dne 3. 11. 2017 proběhlo v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové vyhodnocení ankety Firma škole, škola firmě, kterou pořádá Královéhradecký kraj ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou.

Čtvrtek, 09 Listopad 2017

Středoškolská futsalová liga

 

Dne 8. 11. 2017 se odehrálo ve sportovní hale v Hlušicích první kolo Středoškolské futsalové ligy středních škol. Tradičně se utkaly týmy Gymnázia NB, SŠTŘ NB a VOŠ a SOŠ NB.


Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu