Jste zde:ÚvodAktuality

Aktuality

Pátek, 29 Září 2017

STŘEDOŠKOLSKÉ SPORTOVNÍ HRY NB

sport1Ve dnech 26. a 27. září 2017 se na sportovištích v Novém Bydžově a v Hlušicích uskutečnily Středoškolské sportovní hry. Sportovního klání týmů i jednotlivců se zúčastnilo pět středních škol: Gymnázium Nový Bydžov, VOŠ a SOŠ Nový Bydžov, Střední škola stavební Hradec Králové, SOU Lázně Bělohrad a pořádající Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov. Vítězné týmy a jednotlivci obdrželi poháry, medaile a dorty, které připravili studenti Střední školy technické a řemeslné Nový Bydžov.

Všem reprezentujícím žákum naší školy moc děkujeme !!!

Výsledková listina

Úterý, 26 Září 2017

Naši studenti managementu sportu

sport2609Jaroslav Novotný, Lukáš Heger, Aleš Staněk a Vojta Cholasta, rozhodovali fotbalová utkání v rámci Ardagh Group Cupu. Ardagh Group Skřivany pořádal tento turnaj pro týmy z několika evropských zemí, kde má firma Ardagh Group své zastoupení. Do akce se zapojilo celkem 11 týmů - 6 týmů z Česka a po 1 týmu ze Slovenska, Maďarska, Rumunska, Polska a Ukrajiny. Chlapci si pochvalovali přátelskou atmosféru celé akce, i když se někdy potýkali s komunikační barierou. Ale i to nakonec zvládli.

Jsme rádi, že o našich studentech managementu sportu se již ví a jsou zváni na pomoc při organizování různých sportovních akcí na Novobydžovsku, Chlumecku i Jičínsku, kde získávají další zkušenosti ve svém studijním oboru.

Čtvrtek, 14 Září 2017

Můj první gól

P1110664

Naši žáci 2. ročníku Lukáš Heger, Jan Hodač, Vojtěch Cholasta a Jan Kubánek  pomáhali dne 13. 9. 2017 při  pořádání akce "Můj první gól" pod záštitou Fotbalové asociace České republiky a Fotbalového klubu Chlumec nad Cidlinou. Studenti odvedli skvělou práci při organizaci a zasloužili si nejednu pochvalu účastníků z řad dětí i dohlížejících učitelů.Čtvrtek, 14 Září 2017

Seznamka pro žáky 1. ročníku

seznamka1

Ve čtvrtek 7.9.2017 se třída 1.AB spolu s paní učitelkou Pilařovou zúčastnila adaptačního kurzu v Hradci Králové.
Společnost Prostor Pro si pro nás připravila nabitý program, jenž měl za úkol bližší seznámení s novým kolektivem a prostředím.

Středa, 13 Září 2017

Výuka VOŠ - kombinované studium

Výuka kombinovaného studia začíná v pátek 15. září 2017 v 15 hodin.
Studenti 1. ročníku si s sebou přinesou fotografií do indexu - vedoucí studijní skupiny Ing. Čerychová, studenti 2. ročníku si s sebou přinesou indexy ke kontrole - vedoucí studijní skupiny Ing. Vodák.
Rozvrh najdete na: Kombinované studium - Rozvrh

Strana 6 z 6

Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu