Jste zde:ÚvodAktuality

Aktuality

Středa, 11 Říjen 2017

SRDÍČKOVÉ DNY

srdicka2017Dne 18. 9. 2017 se konala celorepubliková sbírka "Podzimní srdíčkové dny" za účelem pomoci vážně nemocným dětem, jejichž zdravotní stav vyžaduje velmi náročnou celodenní péči.

Naše žákyně 2.B Michaela Strnadová, Kristýna Trefilová a 3.A, B Aneta Průšová, Martina Juričková a Andrea Tarhonská se také zúčastnily.

Všem dárcům moc děkujeme.

Pátek, 29 Září 2017

STŘEDOŠKOLSKÉ SPORTOVNÍ HRY NB

sport1Ve dnech 26. a 27. září 2017 se na sportovištích v Novém Bydžově a v Hlušicích uskutečnily Středoškolské sportovní hry. Sportovního klání týmů i jednotlivců se zúčastnilo pět středních škol: Gymnázium Nový Bydžov, VOŠ a SOŠ Nový Bydžov, Střední škola stavební Hradec Králové, SOU Lázně Bělohrad a pořádající Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov. Vítězné týmy a jednotlivci obdrželi poháry, medaile a dorty, které připravili studenti Střední školy technické a řemeslné Nový Bydžov.

Všem reprezentujícím žákum naší školy moc děkujeme !!!

Výsledková listina

Úterý, 26 Září 2017

Naši studenti managementu sportu

sport2609Jaroslav Novotný, Lukáš Heger, Aleš Staněk a Vojta Cholasta, rozhodovali fotbalová utkání v rámci Ardagh Group Cupu. Ardagh Group Skřivany pořádal tento turnaj pro týmy z několika evropských zemí, kde má firma Ardagh Group své zastoupení. Do akce se zapojilo celkem 11 týmů - 6 týmů z Česka a po 1 týmu ze Slovenska, Maďarska, Rumunska, Polska a Ukrajiny. Chlapci si pochvalovali přátelskou atmosféru celé akce, i když se někdy potýkali s komunikační barierou. Ale i to nakonec zvládli.

Jsme rádi, že o našich studentech managementu sportu se již ví a jsou zváni na pomoc při organizování různých sportovních akcí na Novobydžovsku, Chlumecku i Jičínsku, kde získávají další zkušenosti ve svém studijním oboru.

Strana 2 z 2

Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu