Jste zde:ÚvodŠkolaZe života školy

Ze života školy

Pondělí, 20 Listopad 2017

Den otevřených dveří

denotevrenychdvery2017
Pondělí, 26 Červen 2017

Absolutorium 2017

abs2017a

 

Úspěšně složené absolutorium může tento týden oslavovat 18 studentů naší Vyšší odborné školy. Vysvědčení dostali z rukou paní ředitelky Mgr. Gabriely Myškové ve slavnostních prostorách novobydžovské radnice. Někteří z nich budou pokračovat ve studiu na vysokých školách, mnozí mají již dnes navázán pracovní poměr, např. na finančních úřadech, v bankách, v nadačních fondech nebo v soukromých firmách. Přejeme jim na jejich další cestě hodně štěstí v pracovním i osobním životě. Audacem fortuna iuvat !

Pondělí, 26 Červen 2017

ME v basketbalu žen - Praha O2 arena

arena1bVe čtvrtek 22. 6. 2017 se vydalo 9 žáků z druhého ročníku na čtvrtfinálové zápasy Mistrovství Evropy v basketbalu žen. Vstupenky jsme dostali jako poděkování za podporu týmu Běloruska. Výlet začal ve 14 hodin na nádraží v Novém Bydžově. Po 16. hodině jsme dorazili do Prahy a zamířili jsme ke Galerii Harfa. Po chvilce odpočinku jsme se vydali do O2 arény.

První zápas začínal v 18 hodin. Nastoupily proti sobě ženy ze Španělska a Lotyšska. Zápas skončil výhrou Španělek 67:47. Ve 20:30 začalo další utkání, tentokrát mezi Slovenskem a Francií. Tento zápas byl o něco emotivnější, ale i přes snahu Slovenek nakonec Francie vyhrála rozdílem 27 bodů, což nás všechny mrzelo. Ale i tak nás sportovní klání bavilo. Jsme rádi, že jsme mohli navštívit O2 arénu a zhlédnout kvalitní sportovní výkony.
Čtvrtek, 22 Červen 2017

ME v basketbalu žen

basket1

Dne 16. a 19. června jsme zavítali do Hradce Králové na ME v basketbalu žen podporovat svůj "adoptovaný" tým Běloruska. Do projektu se zapojily třídy 1. A, 1. B a 2. A, 2. B. První zápas hrálo Bělorusko proti Itálii. Itálie byla od druhé poloviny lepší, a když náš tým prohrával o dvacet bodů, bylo jasné, že konečný výsledek se už nezmění. Druhý zápas jsme navštívili 19. června. Na začátku jsme od týmu Běloruska dostali čepice, magnetky a vlaječky jako upomínku na Mistrovství.

Strana 1 z 12

Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu