Jste zde:ÚvodAktuality

Aktuality

Neděle, 02 Září 2018

Nový WEB školy

novelogo

Informace o škole, pro uchazeče, žáky, studenty a veřejnost jsou od nového školního roku 2018/19 publikovány na nových školních stánkách sloučených škol na adrese www.gnb.cz .

Do 22. 6. 2018 si žáci zažádají o přeplatky v jídelně, třídní učitelé rozdali formuláře, které jsou i na webu školy.

Od 1. 7. 2018 bude zrušen účet, kde se hradí stravné. Proto je nutné, aby rodiče zrušili trvalé příkazy. Předpokládáme, že nové číslo účtu budeme vědět na konci června. Bude zveřejněné na webu školy a třídní učitelé poskytnou aktuální informace žákům 28. 6. 2018.

Do 22. 6. 2018 – jsou možné poslední objednávky a odhlášky na oběd

28. 6. 2018 vyberou třídní učitelé čipy a klíče, které budou žákům opět vráceny v září 2018.

28. 6. 2018 žáci musí vyklidit skříňky.

Studenti 2. ročníku si mohli v rámci světového dne orientačního běhu poprvé vyzkoušet "orienťák" v zámeckém parku Karlova Koruna. Pro naši kategorii byla připravena šifra (v běžném závodě na ně nenarazíte), která byla potřeba dát dohromady z písmenek získaných na kontrolách. Poprvé s orienťáckou mapou v ruce, zezačátku možná váhání a nejistota, ale nakonec jsme všichni zdárně dorazili do cíle.

beh1

 

Pondělí, 11 Červen 2018

Letní výcvikový kurz

zatokaSluneční zátoka u Ledče nad Sázavou, se stala od 4. 6. do 8. 6. místem, kde probíhal sportovně turistického kurzu našich studentů 2. ročníku. Náplní byla zdravověda, střelba ze vzduchovky, topografie a jízda na kánoích. Při celodenním výletě jsme prošli nejkrásnější oblast Posázaví od Stvořidel až po Smrčnou a navštívili Ledečský hrad. Pracovníci za Záchranné stanice Pavlov pro nás připravili zajímavou přednášku, jak pečují o opuštěná či handicapovaná zvířata. Během kurzu jsme se dokázali dobře bavit i bez televize. Odehráli jsme volejbalový turnaj, vydělali nebo prodělali „peníze" v Kasinu a svoji odvahu a vzájemnou pomoc vyzkoušeli při noční hře. Náš pobyt, doprovázený pěkným počasím, jsme zakončili táborákem.

Vraceli jsme se sice unaveni, ale plní zážitků a dojmů.

kurz1

Strana 1 z 6

Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu