Jste zde:ÚvodAktuality

Aktuality

Neděle, 02 Září 2018

Nový WEB školy

novelogo

Informace o škole, pro uchazeče, žáky, studenty a veřejnost jsou od nového školního roku 2018/19 publikovány na nových školních stánkách sloučených škol na adrese www.gnb.cz .

V pátek 15. 12. 2017 navštívili naši studenti město Drážďany. Předvánoční atmosféru mohli vnímat nejen při prohlídce města, ale i na vánočních trzích na nádvoří Stallhof a na náměstí Altmarkt.

dr1

 

podnikDne 27. 11. 2017 se na naší škole uskutečnila beseda pro žáky 2., 3. a 4. ročníků. Tato beseda byla součástí programu „Můžeš podnikat", jehož cílem je motivovat studenty k podnikavosti a inspirovat je podnikatelskými příběhy úspěšných a férových podnikatelů.

Besedu vedl Jiří Janků, eBrána sro a Martin Klazar, investice a finance. Studenty seznámili s tím, jak v současnosti fungují jejich firmy, jak tyto firmy zakládali a s jakými obtížemi se museli během podnikání „poprat".

Na základě žádosti petičního výboru a žáků a studentů VOŠ a SOŠ, Nový Bydžov, zveřejňujeme na webových stránkách školy petici, kterou naši žáci a studenti vyjadřují svůj nesouhlas s postupem zřizovatele a požadují po zřizovateli, tj. po Královéhradeckém kraji vysvětlení navrženého postupu sloučení a především vysvětlení důvodů plánovaného přestěhování VOŠ a SOŠ, Nový Bydžov ze stávající budovy v ulici Jana Maláta 1869 do budovy v ulici Revoluční třída. Tato budova nedisponuje dostatečným počtem učeben včetně odborných učeben, tělocvičnou a sportovním areálem. Díky těmto zásadním nedostatkům nebude možné v budoucnu zajistit výuku jak na Střední, tak i na Vyšší odborné škole v Novém Bydžově.

Pokud se budete chtít připojit a podpořit naše žáky a studenty, petiční archy jsou připraveny k podpisu v budově školy v ulici Jana Maláta ve dnech 27. - 29. 11. 2017 od 6:30 do 19:00 hod. V případě, že nebudete moci v této době přijít, doručte nám petiční archy nejdéle do středy buď osobně (do schránky školy) nebo poštou.

Děkujeme za podporu

PETICE

klavesnice

Ve středu 22. listopadu 2017 jsme uspořádali již 8. ročník talentové soutěže v klávesnicové gramotnosti pro žáky ZŠ a žáky 1. ročníku SŠ.

Do naší školy přijelo poměřit své „písařské" výkony celkem 50 žáků z 11 škol - ZŠ Karla IV. Nový Bydžov, ZŠ V. Kl. Klicpery Nový Bydžov, ZŠ Chlumec n. Cidlinou, ZŠ Smidary, ZŠ Hlušice, ZŠ Ostroměř, Gymnázia Vrchlabí, OA Trutnov, MOA Jičín, OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové a VOŠ a SOŠ Nový Bydžov.

Strana 1 z 2

Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu