Jste zde:ÚvodŠkola

Škola

Čtvrtek, 06 Duben 2017

Dlouhodobá spolupráce s MUP

V rámci dlouhodobé spolupráce naší školy s Metropolitní univerzitou Praha se dne 5. 4. 2017 uskutečnil přednáškový seminář, jehož cílem bylo přiblížit žákům a studentům tato aktuální témata:

1. Mezinárodní právo, právo azylové a imigrační v EU
2. Aktuální otázky EU a její vývojová perspektiva

czech1

Krajské kolo 21. ročníku Juniorského maratonu středních škol, které se konalo 4. 4. 2017 v Hradci Králové, se uskutečnilo i za pomoci našich studentů managementu sportu. Zapojili se do jeho přípravy a organizace.

V termínu 16. - 25. června 2017 se koná v České republice ME žen v basketbalu. V Hradci Králové a v Praze se utká 16 nejlepších týmů Evropy. V rámci ME probíhá projekt Adoptuj si svůj tým. Naše škola měla  možnost vybrat si a „adoptovat“ jeden ze zahraničních účastnických týmů (tým ČR není do projektu zahrnut). Škola bude podporovat a fandit svému adoptovanému týmu na jeho utkáních a vytvoří mu domácí prostředí. Třídy 1. A, 1.B  si vybraly tým Běloruska a budou ho podporovat na zápasech ME v Hradci Králové.

psaní2

V úterý 28. 3. 2017 se tým našich "grafiků" ve složení Ratko Ilič, Alžběta Vodáková, Tereza Pelikusová a David Hančar zúčastnil krajské soutěže v grafických předmětech, která se letos konala v Hradci Králové na OA, SPgŠ, VOŠ a JŠ, s. r. o. V silné konkurenci 25 soutěžících ze 7 obchodních akademií a SOŠ se z našich nejlépe umístil Ratko Ilič na pěkném 5. místě výkonem 292,7 čistých úhozů za minutu. Tereza Pelikusová přidala 4. místo v korektuře textu, kde získala 5000 bodů. Děkujeme všem zúčastněným za vzornou reprezentaci.Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu