Jste zde:ÚvodŠkola

Škola

Úterý, 07 Březen 2017

Memoriál Václava Runda

memorial

V rámci 4. ročníku Memoriálu Václava Runda zorganizovali 12. 10. 2016 studenti 1. až 3. ročníku managementu sportu pro základní školy Závody všestrannosti. K letošním zúčastněným školám patřily ZŠ V. Kl. Klicpery, ZŠ Karla IV., ZŠ Hlušice, ZŠ Smidary, ZŠ Skřivany, ZŠ Chlumec n. C. a ZŠ Vysoké Veselí.  Na startovní listinu se zapsalo 12 dívčích a 12 chlapeckých tříčlenných družstev, tedy celkem 72 žáků. Soutěžící absolvovali na čas celkem pět stanovišť: hod granátem na cíl, transport raněného přes překážky, střelbu ze vzduchovky, slack line a plížení mezi překážkami.

Úterý, 07 Březen 2017

Středoškolský výškařský pohár

vyska

V úterý 31. 1. 2017 se v hale SOŠ informatiky a spojů v Kolíně pořádal druhý ročník Středoškolského výškařského poháru. Naši školu reprezentoval žák Tomáš Podnecký z 1.A. Svým výkonem 160cm se jako nejmladší závodník z 24 sportovců umístil na krásném 13. místě.

Děkujeme a gratulujeme

Ve středu 23. listopadu 2016 pořádáme již 7. ročník talentové soutěže v psaní na klávesnici. Srdečně k nám do školy zveme šikovné „písaře“ z regionálních ZŠ a studenty 1. ročníku SŠ. Podrobné informace najdete v pozvánce.

Tato soutěž je pořádána v rámci Dne odborných dovedností za podpory Domu zahraniční spolupráce a Královéhradeckého kraje.

logoli

Pozvánka

Přihláška

 

frol02112016

 1. 11. 2016 se ve sportovní hale v Hlušicích konalo 1. kolo SFL. Našimi soupeři ve skupině byly týmy: SOU Chvaletice, SŠTŘ Nový Bydžov a Gymnázium Nový Bydžov. V prvním utkání jsme porazili SOU Chvaletice 8:6 a v druhém Gymnázium NB 3:2. Utkání se SŠTŘ, kdy jsme měli již zajištěný postup, jsme pojali „tréninkově". Skončilo sice naší prohrou, ale kapitán týmu Martin Holec se postavil do branky a náš brankař Robin Bareš si šel za odměnu zahrát do pole.

Děkujeme našemu týmu ve složení: Bareš Robin, Staněk Aleš, Hodač Jan, Cholasta Vojtěch, Heger Lukáš, Kubánek Jan, Skála David, Novotný Jaroslav, Antoš Dominik a Holec Martin za reprezentaci školy a přejeme podobný úspěch i v kole druhém.

 talentberdychova Ve středu 23. listopadu 2016 jsme uspořádali již 7. ročník soutěže v klávesnicové gramotnosti - "Novobydžovská klávesnice" neboli Talentová soutěž v psaní na klávesnici pro žáky ZŠ a také pro studenty 1. ročníku SŠ. Soutěž se uskutečnila za podpory Královéhradeckého kraje a Domu zahraniční spolupráce v rámci akce "Bez praxe nejsou koláče".  Naše pozvání přijala paní radní zodpovědná za rezort školství Mgr. Martina Berdychová, náměstkyně hejtmana Královéhradeckého kraje.

Do naší školy přijelo poměřit své „písařské“ výkony 47 žáků z 11 týmů - ZŠ Karla IV. Nový Bydžov, ZŠ V. Kl. Klicpery Nový Bydžov, ZŠ Chlumec n. Cidlinou, ZŠ Skřivany, ZŠ Hlušice, ZŠ Ostroměř, Gymnázium Vrchlabí, OA Trutnov, MOA Jičín, OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové a samozřejmě náš domácí tým VOŠ a SOŠ Nový Bydžov ve složení: Ratko Ilič, Jan Kubánek, Ondřej Kloz, Michaela Strnadová a Tomáš Kadaník.
Všichni soutěžící podali výborné výkony a nejlepší z nich obdrželi poháry, diplomy a věcné odměny z rukou Mgr. Martiny Berdychové.


Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu