Jste zde:ÚvodŠkola

Škola

5.4.2016 se naši žáci zúčastnili semifinálového kola Juniorského maratonu pro Královehradecký kraj

Úterý, 07 Březen 2017

PŘEDČÍTÁNÍ V NĚMČINĚ

nemcina1BÜCHERWURM 2016 - SOUTĚŽ V PŘEDČÍTÁNÍ V NĚMČINĚ
GOETHE - ZENTRUM PARDUBICE
6.4. 2016 se student 1.A Petr Nguyen zůčastnil soutěže v předčítání v německém jazyce. Získal zvláštní cenu ve své kategorii - odborných škol a mezi studenty gymnázií krásné 4. místo! Blahopřejme.

 nemcina2

 

Úterý, 07 Březen 2017

Štafetový závod

Krajské kolo jubilejního 20. ročníku největšího štafetového závodu na maratonské trati pro desetičlenná družstva studentů středních škol se konalo 5. 4. 2016 v Hradci Králové.

mar1Naši studenti managementu sportu se zapojili v rámci své praxe do jeho přípravy a organizace. Vytyčovali trasu, umisťovali informační a reklamní bannery, pomáhali s registrací soutěžících. Během závodu fungovali jako traťoví rozhodčí, zajišťovali bezpečnost na trati a povzbuzovali náš školní tým. Přesvědčili se na vlastní kůži, že příprava sportovní akce, do které se zapojilo 200 soutěžících, je velmi náročná, vyžaduje dobrou spolupráci organizátorů, a především pečlivou přípravu. Rozhodně si odnášeli nejen cenné zkušenosti, ale i dobrý pocit, že přispěli k jejímu zdárnémuprůběhu.

Galerie

Naše 24. Mistrovství ČR v grafických předmětech, které jsme pořádali ve dnech 18. a 19. dubna 2016, právě skončilo. 62 účastníků středoškolského mistrovství podalo během soutěží výborné výkony na klávesnici, zúčastnili se připraveného dvoudenního programu a prohlédli si naše město. Věříme, že byli spokojeni.

výsledkové listiny


Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu