Jste zde:ÚvodŠkola

Škola

Pátek, 06 Leden 2017

Vánoční soutěž tříd

 stromek2016

Poslední den v tomto roce se na naší škole již tradičně tráví v tělocvičně. Společně se bavíme a sportujeme. Třídy předvádí nápaditá a vtipná vystoupení a soutěží ve sportovních hrách. Letos si žáci vyzkoušeli hry pro tělesně postižené – kombiball, kdy jsou postiženy dolní končetiny, hráči sedí a odbíjejí míč libovolným způsobem přes síť a coalball,  který hrají hráči s postižením dolních končetin a zraku - nevidí, používají speciální ozvučený míč, ten kutálí a snaží se ho umístit do branky. Nové zážitky a poznatky z her pro tělesně postižené byly dobrou zkušeností pro všechny přítomné.

Čtvrtek, 15 Prosinec 2016

2. kolo Středoškolské futsalové ligy

se odehrálo ve Sportovní hale v Předměřicích nad Labem 12. 12. 2016. Soupeři našeho týmu bylo družstvo Gymnázia B. Němcové Hradec Králové a Educa Pardubice.
Náš tým ve složení: Martin Holec. Jaroslav Novotný, David Skála, Dominik Antoš, Jan Hodač, Aleš Staněk, Lukáš Heger, Vojta Cholasta, Radek Dreveniak, Jan Kadaník a Robin Bareš obsadil velmi pěkné třetí místo. Děkujeme za bojovnost a vzornou reprezentaci školy.

futsal2

 

Středa, 14 Prosinec 2016

Jeden den na střední škole

 jedenden1

Ve dnech 5. - 9. prosince 2016 se v rámci Dne odborných dovedností - "Bez praxe nejsou koláče" uskutečnila akce Jeden den na střední škole. Program připravený pro žáky 9. tříd základní školy představil předměty charakterizující naši školu, její vyučovací obory a specifika jednotlivých ŠVP. Největší úspěch měla ukázka z předmětu Management sportu, kde si kromě teoretických znalostí žáci vyzkoušeli i pohybové dovednosti.

Děkujeme všem zúčastněným školám za příjemné dopoledne.

Pondělí, 12 Prosinec 2016

Wroclaw

wroclaw1bb

 

9. 12. 2016 jsme navštívili předvánoční Wroclaw.

Toto město je často přezdívané  >>polské Benátky<<. Leží totiž na deseti ostrovech, navzájem propojených téměř stovkou mostů nad řekou Odrou. Se svým malebným historickým jádrem je na seznamu světového dědictví UNESCO.


Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu